Víte, kde stojí za to…
odpocívat

Víš, kam se vyplatí… vrátit

Víte, kam se vyplatí… investovat

Zobrazit byt

Zveme vás, abyste se osobně seznámili s apartmány Visla.
V showroomu můžete vidět úroveň provedení, architektonické detaily a cítit atmosféru investice.
Návštěvy jsou po domluvě – náš poradce vám rád upraví vhodný termín a zodpoví všechny vaše dotazy.

Design

Pro nás je důležitý každý detail

Projekt Vistula Apartments byl vytvořen s ohledem na pohodlí každodenního života a harmonii s okolím. V hlavní budově jsme naplánovali řešení podporující relaxaci a infrastrukturu, která skutečně zkvalitňuje užívání.
Nedílnou součástí investice je venkovní zelená plocha navržená v duchu rovnováhy a klidu. Nebude chybět ani biocenotická zahrada inspirovaná myšlenkou ZENU – místa příznivého pro regeneraci a klid.
Jde o projekt, ve kterém se funkčnost snoubí s přírodou a architektura v souladu s krajinou Slezských Beskyd.

Náš nápad

Místo, které spojuje kvalitu života s dlouhodobou hodnotou

Vistula Apartments byly vytvořeny z přesvědčení, že skutečný luxus je rovnováha mezi přírodou a architekturou, soukromím a dostupností, relaxací a funkčností.
Vytváříme místo pro lidi, kteří chtějí mít své místo na horách nejen na víkend, ale na roky. Takový, kam můžete spontánně přijet, pracovat na dálku, relaxovat s rodinou a bez námahy si užívat kouzlo regionu po celý rok.
Intimita, vysoký standard a vědomý design – tak, aby každý prvek dával smysl a budoval skutečný komfort používání. Žádná náhoda. Žádný kompromis.
Visla Apartments je projekt pro ty, kteří vědí, že nejlepší rozhodnutí jsou dobře promyšlená.

Vždy blízko k přírodě

kde se pohodlí snoubí s odpočinkem

Najděte si byt, který vyhovuje vašim potřebám

Moderní komplex zahrnuje 49 celoročních apartmánů s plochami
od 31 do 75 m².
Investice zahrnuje 33 bytů v hlavní budově a 16 řadových domů.
V projektu jsme kladli důraz především na komfort – v hlavní budově byla naplánována infrastruktura napomáhající relaxaci a venkovní relaxační zóna.

Apartmány v hlavní budově

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Pohled: východ
Pokoje: 1 |
Přízemí
Náměstí: 33,6 m² |
13 990,00 zł/m²
470 064,00 zł
Apartmán Widok 02
Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Pohled: jihovýchod
Pokoje: 1 |
Přízemí
Náměstí: 52,76 m² |
Balkón
12 190,00 zł/m²
643 144,40 zł
Apartmán Widok 03
Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Pohled: jihozápad
Pokoje: 2 |
Přízemí
Náměstí: 52,76 m² |
Balkón
13 190,00 zł/m²
695 904,40 zł
Apartmán Widok 04
Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Pohled: západ
Pokoje: 1 |
Přízemí
Náměstí: 47,27 m² |
Balkón
13 990,00 zł/m²
661 307,30 zł
Apartmán Widok 05
Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Pohled: západ
Pokoje: 1 |
Přízemí
Náměstí: 33,94 m² |
16 990,00 zł/m²
576 640,60 zł
Apartmán Widok 06
Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Zobrazit více

Prohlédněte si celou nabídku volných bytů z hlavní budovy.

Řadové apartmány

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Pohled: východ a západ
Pokoje: 2|
Přízemí / 1
Náměstí: 61,07 m² |
Balkón
11 990,00 zł/m²
732 229,30 zł
Apartmán Aura 01
Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Pohled: východ a západ
Pokoje: 2 |
Přízemí / 1
Náměstí: 61,07 m² |
Balkónerasa
11 990,00 zł²
732 229,30 zł
Apartmán Beskid 01
Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Pohled: východ a západ
Pokoje: 2 |
Přízemí / 1
Náměstí: 61,07 m² |
Balkón
11 990,00 zł/m²
732 229,30 zł
Apartmán Cisza 01
Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Pohled: východ a západ
Pokoje: 2 |
Přízemí / 1
Náměstí: 61,07 m² |
Balkón
11 990,00 zł/m²
732 229,30 zł
Apartmán Dolina 01
Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Pohled: východ a západ
Pokoje: 2 |
Přízemí / 1
Náměstí: 61,07 m² |
Balkón
11 990,00 zł/m²
732 229,30 zł
Apartmán Echo 01
Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Zobrazit více

Prohlédněte si celou nabídku volných bytů z hlavní budovy.

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła

Klidná, malebná lokalita v srdci Beskyd

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła

Moderní architektura a vysoký standard provedení

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła

360° aktivita
(4 roční období a různé aktivity)

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła

Relax zóna pro hosty – sauna, jacuzzi, posilovna

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła

Silný investiční potenciál v horském středisku

Dokončovací práce na klíč

S péčí o nejvyšší standard a konzistenci detailů nabízíme možnost komplexního dokončení bytu v pečlivě vypracovaných stylových variantách, šitých na míru povaze investice.
Pro lidi, kteří očekávají plně individuální řešení, jsme také připravili variantu na míru – ve spolupráci s oddaným interiérovým designérem. Každý projekt je vytvořen s ohledem na potřeby majitele, s cílem vytvořit místo, které plně vyhovuje jeho životnímu stylu.
Je to pohodlí, úspora času a estetická konzistence.

Důvěřujte zkušenostem a osvědčeným kompetencím.

Projekty realizujeme již více než 15 let, neustále budujeme kvalitu a důvěru. Dosud jsme zprovoznili přes 8 000 m² bytové plochy a dalších 15 000 m² je ve výstavbě.
Každou investici provádíme s důrazem na vysoký standard provedení a smysl pro detail. Dokončené projekty a spokojenost našich obyvatel a investorů jsou nejlepším potvrzením hodnot, které přijímáme.