Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła

Najdete si byt
navržený s ohledem na vás

Wisła je intimní horské městečko, kde se tradice beskydských lázní snoubí s moderní infrastrukturou a nabízí trasy, výhledy a místní klima na dosah ruky v kteroukoli roční dobu. V zimě láká milovníky sněhových sportů a atmosférických večerů u krbu a na jaře, v létě a na podzim se stává ideální základnou pro procházky, aktivní

Hlavní budova

Přízemí

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
  • Apartmán Widok 02

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Přízemí
    Náměstí: 33,6 m²
    | 13 990,00 zł/m²
    Cena: 470 064,00 zł
  • Apartmán Widok 03

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Přízemí
    Náměstí: 52,76 m²
    | 12 190,00 zł/m²
    Cena: 643 144,40 zł
  • Apartmán Widok 04

    Hlavní budova

    Pokoje: 2
    | Přízemí
    Náměstí: 52,76 m²
    | 13 190,00 zł/m²
    Cena: 695 904,40 zł
  • Apartmán Widok 05

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Přízemí
    Náměstí: 47,27 m²
    | 13 990,00 zł/m²
    Cena: 661 307,30 zł
  • Apartmán Widok 06

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Přízemí
    Náměstí: 33,94 m²
    | 16 990,00 zł/m²
    Cena: 576 640,60 zł
  • Apartmán Widok 07

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Přízemí
    Náměstí: 32,02 m²
    | 16 990,00 zł/m²
    Cena: 544 019,80 zł
  • Apartmán Widok 08

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Přízemí
    Náměstí: 48,86 m²
    | 13 990,00 zł/m²
    Cena: 683 551,40 zł
  • Apartmán Widok 09

    Hlavní budova

    Pokoje: 2
    | Přízemí
    Náměstí: 50,87 m²
    | 13 990,00 zł/m²
    Cena: 711 671,30 zł
  • Apartmán Widok 10

    Hlavní budova

    Pokoje: 2
    | Přízemí
    Náměstí: 50,87 m²
    | 12 190,00 zł/m²
    Cena: 620 105,30 zł
  • Apartmán Widok 11

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Přízemí
    Náměstí: 48,33 m²
    | 12 190,00 zł/m²
    Cena: 589 142,70 zł

Patro I

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
  • Apartmán Widok 12

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Patro 1
    Náměstí: 32,67 m²
    | 14 990,00 zł/m²
    Cena: 489 723,30 zł
  • Apartmán Widok 13

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Patro 1
    Náměstí: 32,92 m²
    | 11 490,00 zł/m²
    Cena: 378 250,80
  • Apartmán Widok 14

    Hlavní budova

    Pokoje: 2
    | Patro 1
    Náměstí: 52,76 m²
    | 13 190,00 zł/m²
    Cena: 695 904,40 zł
  • Apartmán Widok 17

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Patro 1
    Náměstí: 33,84 m²
    | 16 990,00 zł/m²
    Cena: 574 941,60 zł
  • Apartmán Widok 18

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Patro 1
    Náměstí: 31,88 m²
    | 16 990,00 zł/m²
    Cena: 541 641,20 zł
  • Apartmán Widok 20

    Hlavní budova

    Pokoje: 2
    | Patro 1
    Náměstí: 50,87 m²
    | 14 990,00 zł/m²
    Cena: 762 541,30 zł
  • Apartmán Widok 21

    Hlavní budova

    Pokoje: 2
    | Patro 1
    Náměstí: 50,87 m²
    | 13 190,00 zł/m²
    Cena: 670 975,30 zł
  • Apartmán Widok 22

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Patro 1
    Náměstí: 48,33 m²
    | 13 190,00 zł/m²
    Cena: 637 472,70 zł

Patro II

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
  • Apartmán Widok 23

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Patro 2
    Náměstí: 32,67 m²
    | 15 900,00 zł/m²
    Cena: 519 453,00 zł
  • Apartmán Widok 25

    Hlavní budova

    Pokoje: 2
    | Patro 2
    Náměstí: 53,04 m²
    | 15 990,00 zł/m²
    Cena: 848 109,60 zł
  • Apartmán Widok 26

    Hlavní budova

    Pokoje: 2
    | Patro 2
    Náměstí: 53,04 m²
    | 16 990,00 zł/m²
    Cena: 901 149,60 zł
  • Apartmán Widok 27

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Patro 2
    Náměstí: 58,22 m²
    | 16 990,00 zł/m²
    Cena: 989 157,80 zł
  • Apartmán Widok 28

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Patro 2
    Náměstí: 33,84 m²
    | 17 990,00 zł/m²
    Cena: SPRZEDANY
  • Apartmán Widok 30

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Patro 2
    Náměstí: 48,38 m²
    | 16 990,00 zł/m²
    Cena: 821 976,20 zł
  • Apartmán Widok 31

    Hlavní budova

    Pokoje: 2
    | Patro 2
    Náměstí: 50,87 m²
    | 16 990,00 zł/m²
    Cena: 864 281,30 zł
  • Apartmán Widok 32

    Hlavní budova

    Pokoje: 2
    | Patro 2
    Náměstí: 50,87 m²
    | 14 190,00 zł/m²
    Cena: 721 845,30 zł
  • Apartmán Widok 33

    Hlavní budova

    Pokoje: 1
    | Patro 2
    Náměstí: 48,59 m²
    | 14 990,00 zł/m²
    Cena: 728 364,10 zł

Radové budovy

Prízemí

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
  • Apartmán Aura 01

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Přízemí / 1
    Náměstí: 61,07 m²
    | 11 990,00 zł/m²
    Cena: 732 229,30 zł
  • Apartmán Beskid 01

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Přízemí / 1
    Náměstí: 61,07 m²
    | 11 990,00 zł/m²
    Cena: 732 229,30 zł
  • Apartmán Cisza 01

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Přízemí / 1
    Náměstí: 61,07 m²
    | 11 990,00 zł/m²
    Cena: 732 229,30 zł
  • Apartmán Dolina 01

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Přízemí / 1
    Náměstí: 61,07 m²
    | 11 990,00 zł/m²
    Cena: 732 229,30 zł
  • Apartmán Echo 01

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Přízemí / 1
    Náměstí: 61,07 m²
    | 11 990,00 zł/m²
    Cena: 732 229,30 zł
  • Apartmán Forest 01

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Přízemí / 1
    Náměstí: 37,98 m²
    | 13 990,00 zł/m²
    Cena: 531 340,20 zł
  • Apartmán Grafit 01

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Přízemí / 1
    Náměstí: 37,98 m²
    | 13 990,00 zł/m²
    Cena: 531 340,20 zł
  • Apartmán Horyzont 01

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Přízemí / 1
    Náměstí: 37,98 m²
    | 13 990,00 zł/m²
    Cena: 531 340,20 zł

Patro

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
  • Apartmán Aura 02

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Patro / 2
    Náměstí: 68,2 m²
    | 12 990,00 zł/m²
    Cena: 885 918,00 zł
  • Apartmán Beskid 02

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Patro / 2
    Náměstí: 68,2 m²
    | 12 990,00 zł/m²
    Cena: 885 918,00 zł
  • Apartmán Cisza 02

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Patro / 2
    Náměstí: 68,2 m²
    | 12 990,00 zł/m²
    Cena: 885 918,00 zł
  • Apartmán Dolina 02

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Patro / 2
    Náměstí: 68,2 m²
    | 12 990,00 zł/m²
    Cena: 885 918,00 zł
  • Apartmán Echo 02

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Patro / 2
    Náměstí: 68,2 m²
    | 12 990,00 zł/m²
    Cena: 885 918,00 zł
  • Apartmán Forest 02

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Patro / 2
    Náměstí: 75,77 m²
    | 11 990,00 zł/m²
    Cena: 908 482,30 zł
  • Apartmán Grafit 02

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Patro / 2
    Náměstí: 75,77 m²
    | 11 990,00 zł/m²
    Cena: 908 482,30 zł
  • Apartmán Horyzont 02

    Řadové budovy

    Pokoje: 2
    | Patro / 2
    Náměstí: 75,77 m²
    | 11 990,00 zł/m²
    Cena: 908 482,30 zł
Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła

Klidná, malebná lokalita v srdci Beskyd

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła

Moderní architektura a vysoký standard provedení

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła

360° aktivita
(4 roční období a různé aktivity)

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła

Relax zóna pro hosty – sauna, jacuzzi, posilovna

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła

Silný investiční potenciál v horském středisku

Dokoncovací práce na klíc

S péčí o nejvyšší standard a konzistenci detailů nabízíme možnost komplexního dokončení bytu v pečlivě vypracovaných stylových variantách, šitých na míru povaze investice.
Pro lidi, kteří očekávají plně individuální řešení, jsme také připravili variantu na míru – ve spolupráci s oddaným interiérovým designérem. Každý projekt je vytvořen s ohledem na potřeby majitele, s cílem vytvořit místo, které plně vyhovuje jeho životnímu stylu.
Je to pohodlí, úspora času a estetická konzistence.

Zeptejte se naseho poradce
na nabídku

Zdjęcie - Apartamenty Vistula | Wisła
Bartosz Mączka
Jsme vám k dispozici:

Pondělí – Pátek : 8.00 – 16.00
Sobota: 10.00 – 14.00
Neděle: Na vyžádání

Kontakt